9 czerwca 2024

9 czerwca 2024

ogłoszenia

9 czerwca 2024

9 czerwca 2024 2495 2560 Parafia Markuszów

OGŁOSZENIA PARAFIALNE
9 czerwca 2024
X Niedziela Zwykła

  1.  Dziękuję za ofiary na rzecz Kościoła, w tym za ofiarę 500 i 200 zł. Dzisiaj ofiary z tacy są przeznaczone na Seminarium Duchowne w Lublinie.
  2. Dziękuję za sprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty. W tym tygodniu zapraszam do sprzątania kościoła państwa Peciów, Peciów, Gadowskich, Białotów, Buczkowskich, Lewczuków.
  3. W liturgii tego tygodnia wspominamy: we wtorek św. Barnabę apostoła, we środę bł. Władysława Gorala, we czwartek św. Antoniego z Padwy, w piątek bł. Michała Kozala. 13 dnia miesiąca różaniec Fatimski. W kaplicy na Zastawiu w przyszłą niedzielę świętujemy uroczystość tytułu św. Antoniego.
  4. Za tydzień, na Mszy o godz. 12.00 będziemy wspólnie świętować 60 lecie kapłaństwa księdza Kanonika Mariana Gorala. Zapraszamy na Mszę, a po niej na piknik koło figury św. Józefa
  5. Zapowiedzi przedślubne II: Bartłomiej Mańka kaw., zam. Kłoda, par. tut. i Magdalena Aleksandra Michałek, panna zam. Płonki par. Św. Michała Archanioła w Kurowie.
  6. W tym tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty śp. Janinę Struską z Kłody, zmarł także śp. Stanisław Zarzyka z Markuszowa, pogrzeb w poniedziałek – 15.00 Msza. Pomódlmy się w ich intencji.

Aktualności

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Aktualności
Zamknij

Facebook